Atsauksmes par kredītiem

Oskars
07.02.14
Bija laiks, kad nedomāju ar galvu un sabojāju savu kredītvēsturi. Nesen nepietika līdzekļu un nācās aizņemties, bet visas kompānijas atteica, tad nonācu te un izlasīju par kompāniju mogo, kas piedāvā kredītus tādiem kā es. Labi, ka ir transporta līdzeklis, kaut arī vecs, bet tomēr vēl der, lai aizņemtos 400 eiro. Tuvojas pirmais mēneša maksājums, žēl gan, ka kredīts ir ar procentu likmi..
Антон
28.01.14
До определенного времени думал, что быстрый кредит это развод полный, но на самом деле все оказалось не так уж и плохо. Две недели, как взял кредит и ни капли не жалею, пришлось пойти на крайние меры после увольнения с работы. К счастью нашелся такой кредитор как smscredit, который помог и дал мне 200 евро. Именно эта сумма была необходима на период поиска работы…
Aleksejs
10.01.14
Mēģināju aizņemties kredītu pirms jaunā gada, bet vairākums kompāniju man atteica, tāpēc kā esmu bezdarbnieks, tikai piestrādāju, kad ir kur. Bija nepieciešami tikai 50Ls, diena aizgāja tam lai tos dabūtu. Man palīdzēja smscredit, paldies, ka tas nepārbauda darba vietu. Esmu atdevis naudu jau pēc divām nedēļām pēc kārtējas haltūras. Šobrīd viss ir labi, pat pastāvigu darbu esmu atradis. Paldies!
Aija
19.12.13
Bija nepieciešami 200Ls, lai samaksātu parādu par īri. Nezināju, kur paņemt, jo radinieku ir maz un pie tiem vērsties bija bezcerīgi. Apmeklēju dažas aizdevēju lapas, kāmēr tiku šeit. Pēc 10 minūtēm biju izvēlējusies jau divus aizdevējus, kuri piedāvāja kredītu bez procentiem. Sākuma pieteicoes kredits7 kredītam, bet tas diemžēl atteica, tomēr kredītu man izsniedza viasms. Šobrīd esmu laimīga, jo parādu nav un kredīts veiksmīgi ir atmaksāts 🙂 Ja kāds vēlas aizņemties, izmantojiet viasms kredītu.

Šis raksts ir pieejams arī: Krieviski

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.